De Wind en Wij - TG Winterberg
- Aanbieder
- Cool kunst en cultuur
- Uitvoerder
- -
- Disciplines
- Muziek / Theater
- Leerjaar
- 1 / 2 / 3 / 4
- Gemeenten
- Alle gemeenten
- Soort activiteit
- Voorstelling
Omschrijving
In ‘De Wind en Wij’ brengt Tg. Winterberg het gelijknamige prentenboek van Kristof Devos en Claudia Jong met weinig woorden, maar des te meer fantasie tot leven.
Hoor je dat? Dat is de wind. Zie je dat? Dat ben jij. Hoe ziet de wind eruit? Hij laat bladeren waaien en woeien, maar waar gaat hij naartoe als hij langs je oren fluit? En kun je vrienden worden met iets dat je niet kunt vangen?
Het liefdevolle ‘De Wind en Wij’ gaat over een meisje en een harig wezen die dikke vrienden worden dankzij de wind. Ze zijn onafscheidelijk en spelen, ontdekken, leren en beschermen elkaar. Maar op een dag is het weer tijd om met de wind te vertrekken.
Wijzigt het aantal leerlingen nadat een bestelling is geplaatst? Laat ons dit dan zo snel mogelijk weten, zodat we kunnen kijken of er nog voldoende plek is.
Eigenschappen
- Onderwijstype
- PO en SO
- Duur
- 40 minuten
- Locatie
- Theater Deze voorstelling speelt in Toon bij Cool kunst en cultuur.
- Lesmateriaal
- Ja
Kosten
- Basis prijs Alle gemeenten (p.p.)
- € 6,00
- Basis prijs Alkmaar (p.p.)
- € 6,00
- Basis prijs Dijk en Waard (p.p.)
- € 5,50
- Basis prijs Bergen Egmond Schoorl (p.p.)
- € 6,00
- Basis prijs Alkmaar-Schermer (p.p.)
- € 6,00
- Basis prijs Alkmaar-Graft-De Rijp (p.p.)
- € 6,00
Beschikbaarheid 2025/2026
- Niet beschikbaar
Beschikbaarheid 2026/2027
- Datum(s)
- 9 november 2026
- 10 november 2026
Kenmerken
- Disciplines
- Muziek / Theater
- Kerndoelen
- 54 / 55 / 56
- 21ste eeuwse vaardigheden
- Communiceren / Samenwerken