De Dansers - VIER *** UITVERKOCHT ***

- Aanbieder
- TAQA Theater De Vest
- Uitvoerder
- -
- Disciplines
- Beeldende kunst / Muziek / Theater
- Leerjaar
- 1 / 2 / 3 / 4
- Gemeenten
- Alle gemeenten
- Soort activiteit
- Voorstelling
Omschrijving
Het begint in het donker, onder de grond. Koud, kaal en stil. Kom nou, schiet op, we staan op springen. We willen groeien, bloeien, leven, geven, dromen en uiteindelijk uitgeput terug thuiskomen. En dan nog eens. En nog eens.
In ‘VIER’ maken drie performers een reis door de jaargetijden. Van de onderaardse stilte in de winter naar het wonder van nieuw leven in de lente, van zomerse vrijheid en verdwaasdheid naar herfstige romantiek en nostalgie. Vanuit de muziek, de beweging en een decor dat keer op keer verandert, groeit een wonderlijk verhaal over vriendschap en verandering, afscheid nemen en terugkeren. ‘VIER’ viert de seizoenen, speciaal voor heel jonge mensen.
Eigenschappen
- Onderwijstype
- PO en SO
- Locatie
- Theater Kleine Zaal van TAQA Theater De Vest
Kosten
- Basis prijs Alle gemeenten (p.p.)
- € 4,00
Beschikbaarheid 2022/2023
- Datum(s)
- 13 maart 2023
Beschikbaarheid 2023/2024
- Niet beschikbaar
Kenmerken
- Disciplines
- Beeldende kunst / Muziek / Theater
Waarderingen
-
De kinderen vonden de voorstelling leuk. De seizoenen waren herkenbaar. We hebben hier nog over nagepraat op school. Leuk dat de spelers al rondliepen tussen de kinderen bij het naar binnen komen. We vonden het begin wat onrustig. Voor onze doelgroep was de taal echt te lastig, vaak ook erg slecht te verstaan/ te snel. Zeker in het begin toen ook de muziek nog aanstond. De duur van het geheel was goed, aan het einde zagen we de jongste kleuters wel wat afdwalen :-)